FORT FEST CZ KRÁLÍKY 2019 (3)

Ve dnech 15. a 16. června 2019 se uskuteční další Mezinárodní prezentace pevnostních muzeí a setkání jejich provozovatelů Fort Fest CZ 2019 Králíky. V průběhu 2 dnů trvání akce se bude moci široká veřejnost v Králické pevnostní oblasti (KPO) setkat prostřednictvím expozic a prezentací s řadou muzeí opevnění a se zástupci jejich provozovatelů.  

Součástí programu pro veřejnost a návštěvníky budou speciální prohlídkové trasy a okruhy, prodloužené provozní doby ve většině muzeí v KPO, bohatý doprovodný program - např. ukázky dobových uniforem, historické výzbroje a výstroje… V sobotu 15.6. 2019 od 11 00h do 16 00h ve Vojenském muzeu Králíky, jsou připraveny terénní jízdy bojové a těžké vojenské techniky. Během jízd se technika návštěvníkům nejen představí v pohybu, ale ti odvážnější ze zájemců budou mít rovněž možnost stát se členy osádek některého z předváděných kusů.

V rámci Mezinárodní prezentace pevnostních muzeí a setkání jejich provozovatelů – Fort Fest CZ 2019 Králíky je připravena akční cena vstupenek/jízdenek zakoupených cestou SLEVOMATU.

DTP jízdy1w

 

DTP jízdy 2w